Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nora Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  1009
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nora Istrefi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka sharm dhe nje ze karakteristik, trupin seksi dhe me hitet e njepasnjeshme ka arritur gjithmone sukses dhe pelqyer kudo. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Ka publikuar disa albume dhe shume videoklipe. Babai i Nores ishte kamerman dhe quhet Nezir Istrefi, ndersa nena e saj ka qene dikur kengetare dhe quhet Suzana Tahirsylaj. Ka një vëlla të vogël qe quhet Bledi dhe dy motra Nita dhe Era. Kjo e fundit eshte nje yll boteror me nje karr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

127 🔥🔥

Motra e

Era Istrefit

E bija e

Syzana Tahirsylaj

Ish-Bashkëshorte e

Robert Berishës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareVetëm Mua (2010)

N'ora (2008)

Opium (2006)

Engjell (2005)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (18)

18
17
15
19
12
16
5
15
2
13
7
5
0
17
0
0
3
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Emini

Adelina Berisha

Zanfina

Genta Ismajli

Vesa Luma

Linda Halimi

Argjentina Ramosaj

Kaltrina Selimi

Afërdita Dreshaj

Anxhela Peristeri

Tags: Nora Istrefi, Era Istrefi, Robert Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet