A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Robert Berisha

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  129
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Age:
  • 41
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Robert Berisha is a popular singer of Pop, Modern Traditional & Folk Ballads music. Robert Berisha eshte bashkeshorti i kengetares Nora Istrefi. Ne vitin 2016, Roberti nisi karrieren e tij si kengetar. Kënga e tij e parë solo ishtë "MIA" (Made In Albania) e cila është pëlqer shumë dhe kënga e tij e dytë është "Qysh pe lojna", nje këngë me ritëm veror. Pas një periudhe të gjatë në skenë si muzikant, Robert Berisha debutoi si këngëtar. Që nga ajo periudhë, ai numëron disa projekte të suksesshme muzikore. E duket se tashmë kur pozi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Nora Istrefi

(His wife)

Era Istrefi

(His sister-in-law)

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Toni

Besjan Gashi

Hysen Smajli

Edi Krasniqi

Izi

Ergin Brahimi

Prince Double H

Adriatik Lota

Fatmir Hoxha

Astrit Bejta


Tags: Robert Berisha, Nora Istrefi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019