A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Syzana Tahirsylaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Syzana Tahirsylaj është një këngëtare e njohur. Më datë 18 Mars 2016, Syzana Tahirsylaj publikon videoklipin "Lajm I Zi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Nëna e

Nora Istrefit

Nëna e

Era Istrefit

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhesika Lela

Liliana Kanina

Emira Ademi

Ema Bytyqi

Sevi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Entela Ilirjani

Luljeta Kuraja

Jorida Zaimaj

Mimoza Abedini


Tags: Syzana Tahirsylaj, Suzana Tahirsylaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019