Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Istrefi - Ain't No Going Back (Going Bad) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ni mesazh une t'thsh, une t'lash
s,jom per ty,s'je per mu
s,ka qa tash
e bojna temen
un jom femer
Sot osht 8 marsi,o dita jeme.

ey ey yeah
You so,you so bad
i'm in love with the stacks baby
Livin'on your track,
makin'love to my life baby
Ain't no going back,going back,
going bad going bad


Ky tekst u dërgua nga @eraistrefi.alb


Nuk kemi video për këtë këngë.


Era Istrefi
Publikimi: 13/10/2018


Era Istrefi - Ain't No Going Back (Going Bad)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ain't No Going Back (Going Bad)".
3. Video është e këngës "Ain't No Going Back (Going Bad)", por nuk këndohet nga Era Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Istrefi:


Komente 0