Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yellow Claw, Offset & Era Istrefi - Let's Get Married

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let's Get Married".
3. Video është e këngës "Let's Get Married", por nuk këndohet nga Yellow Claw, Offset & Era Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Yellow Claw, Offset & Era Istrefi - Let's Get Married  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

20/09/2019

2019-09-20T05:00:01+00:00[Era Istrefi:]
When I met you, you came with a vision (Vision)
You made me wanna make some tough decisions
And usually you ain't the one to give in, but now I do (Do)
I so icy, how could I resist it? (Ice, ice)
When you look at me like you already miss it (Mm)
I ain't been too long but I'ma risk it, yeah, I do (Yeah)
I might be losing my mind (My mind)
But you got me feeling it's right (It's right)
And I look so good in all white (All white, all white, mm)

'Cause when you look at me like that
I'm thinking, "F*ck it, let's get married" (F*ck it)
Rolly blankin' on your wrist, we're riding in my Chevy (Chevy)
Maybe you're too young and maybe I'm not even ready, yeah, yeah (Yeah, yeah)
'Cause when you look at me like that
I'm thinking, "F*ck it, let's get married" (F*ck it)
Rolly blankin' on your wrist, we're riding in my Chevy (Chevy)
Maybe you're too young and maybe I'm not even ready, yeah, yeah (Oh-oh)

Get on your knees, I'll say "Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah"
(Yeah, yeah)
Get on your knees, I'll say "Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah"
(Yeah, yeah, yeah, yeah)

[Offset:]
Offset
I wasn't so ready (Hey)
Don't be so petty (Petty)
I know I keep feelin' (Phew)
Made your heart too heavy (Huh)
Hop on the jet, let me change the scenes
Your prison's a blessin' (Prison)
I know you're tired, you feelin' the pressure (Tired)
Well, let me caress you (Caress you)
You gotta be wild (Wild)
(...) with the lies
They tryna rise (Rise)
Climb at a all time high (Climb)
You gotta ride with no tyres (Ride)
Lambo the (...) surprise
We gotta survive (Survive)
I see the plot and the yachts

[Era Istrefi:]
I might be losing my mind (Oh-oh)
But you got me feeling it's right (Oh-oh)
And I look so good in all white (All white, all white, oh-oh, oh-oh)

'Cause when you look at me like that
I'm thinking, "F*ck it, let's get married" (F*ck it)
Rolly blankin' on your wrist, we're riding in my Chevy (Chevy)
Maybe you're too young and maybe I'm not even ready, yeah, yeah (Yeah, yeah)
'Cause when you look at me like that
I'm thinking, "F*ck it, let's get married" (F*ck it)
Rolly blankin' on your wrist, we're riding in my Chevy (Chevy)
Maybe you're too young and maybe I'm not even ready, yeah, yeah (Oh-oh)

Get on your knees, I'll say "Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah"
(Yeah, yeah)
Get on your knees, I'll say "Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah"
(Yeah, yeah, yeah, yeah)
Oh, I want it all
'Cause it don't matter even if we flat fall
Se si ti (Yeah, yeah)
So asnjo (Yeah, yeah)
Njo si ti, yeah, yeah
Se gjen mo

'Cause when you look at me like that
I'm thinking, "F*ck it, let's get married" (F*ck it)
Rolly blankin' on your wrist, we're riding in my Chevy (Chevy)
Maybe you're too young and maybe I'm not even ready, yeah, yeah (Yeah, yeah)
'Cause when you look at me like that
I'm thinking, "F*ck it, let's get married" (F*ck it)
Rolly blankin' on your wrist, we're riding in my Chevy (Yeah)
Maybe you're too young and maybe I'm not even ready, yeah, yeah (Oh-oh)

Get on your knees, I'll say "Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah"
(Yeah, yeah)
Get on your knees, I'll say "Yeah, yeah, yeah, yeah, yeah"
(Yeah, yeah, yeah, yeah)


Më Shumë Këngë Nga Era Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet