TEKSTESHQIP

Era Istrefi
Heat
Lyrics

"Heat" është një këngë e re nga Era Istrefi.
Dërgo i pari tekstin e këngës.
INFO
Siç është bërë traditë në showbiz, ky projekt i radhës ka ardhur tashmë para publikut i punuar nga ana vizuale edhe me një videoklip muzikor, i cili është publikuar online me datë 19 Korrik 2024 dhe filloi të komentohej duke filluar qysh nga dita e parë.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200