Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Era Jenishi është një shkrimtare e vogël. Qe ne moshe te Vogel ka marre pjese ne aktivitete te ndryshme per femije. Deshira me e madhe e saj eshte muzika dhe frymezimi i saj me i madh eshte kengetarja e saj e preferuar Era Istrefi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Darla Cepele

Margarita Hajdini

Gledja Dervishi

Belinda Naka

Antea Nuredini

Egla Lile

Sidorela Cela

Brisilda Aliaj

Gresa Hamzaj

Anisa Banjska


Tags: Era Jenishi

Era Jenishi në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet