Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Era Qyra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Era Qyra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2014, Era Qyra merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Suksesin Unë ëndëroj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Kiseri

Erleta Miftari

Diona Vishaj

Erzenita

Ida Krasniqi

Anisa Bllaca

Olsa Luta

Lorena Bekteshi

Debora Zymberi

Elsa Bilalli

Tags: Era Qyra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet