Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Era Ramadani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2014, Era Ramadani merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Ejani O Fëmijë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Linesa Ukshini

Arbnora Abazi

Erika Ahmeti

Ejona Heda

Era Saraçi

Valeza Salihu

Gojarta Perlica

Adisa Govori

Lindiana Athanasiu

Vesa Morina

Tags: Era Ramadani


Komente mbi këtë artist