Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - 6 Mars Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  42Me ty provova te paren puthje
Ishte e shenjt
Me ty provova lotin e pare
Qe ende rrjedh
Kaluan vite te kam kerkuar
Nuk me tregoin
E ndjej e ndjej dhe ti per mua
Njesoi mendon

Se ti do jesh gjithmon i pari
Qe puthja frymen ndali
Se ti do jesh gjithmon ne mua
E dua te ta them tani se
Une te doja prap te dua
Te betohem s'te kam harruar
Sa dua te te shoh e te te flas
U lind edhe u ndam ne 6 Mars

Nese vertet ti me ke dashur
Eja me gjej
Edhe nje here te fundit here
Dua te ndjej

Se ti do jesh gjithmon i pari
Qe puthja frymen ndali
Se ti do jesh gjithmon ne mua
E dua te ta them tani se
Une te doja prap te dua
Te betohem s'te kam harruar
Sa dua te te shoh e te te flas
U lind edhe u ndam ne 6 Mars

Se ti do jesh gjithmon i pari
Qe puthja frymen ndali
Se ti do jesh gjithmon ne mua
E dua te ta them tani se
Une te doja prap te dua
Te betohem s'te kam harruar
Sa dua te te shoh e te te flas
U lind edhe u ndam ne 6 Mars


Ky tekst u dërgua nga  jonitekstEra Rusi
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/11/2012
Festivali: Kënga Magjike 2012
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Era Rusi - 6 Mars
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "6 Mars".
3. Video është e këngës "6 Mars", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0