Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Me Dhemb Dashnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Nuk e di pse në dhomë ti nuk je më,
nuk e di pse nga ne nuk mbet asgjë
është i hidhur ky fat që paskam pas në jetë
të të jap çka unë kam dhe të mbetem, të mbetem unë vetë

Më dhemb dashnia, dashnia sot
e ty ta fala, ta fala kot
më ke plagos më ke hedh në tokë
e nuk mundem me e kthy

Më dhemb dashnia, dashnia sot
e ty ta fala, ta fala kot
më ke plagos më ke hedh në tokë
tə lej Zotin unë ty

Nuk e di pse në dhomë ti nuk je më
nuk e di pse nga ne nuk mbet asgjë
me ke thene se pa mu nuk ke motiv në jetë
por ti ike me le edhe mbeta, unə mbeta, unë vetë

Më dhemb dashnia, dashnia sot
e ty ta fala, ta fala kot
më ke plagos më ke hedh në tokë
e nuk mundem me e kthy

Më dhemb dashnia, dashnia sot
e ty ta fala, ta fala kot
më ke plagos më ke hedh në tokë
të lej Zotin unë ty

Ka me t'marrë malli per mu
e tjetër ska me t'dhuru
ndjenjën që pata për ty
ska me ta kthy

Më dhemb dashnia, dashnia sot
e ty ta fala, ta fala kot
më ke plagos më ke hedh në tokë
e nuk mundem me e kthy

Më dhemb dashnia, dashnia sot
e ty ta fala, ta fala kot
më ke plagos më ke hedh në tokë
të lej Zotin unë ty
Era Rusi
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/09/2018
Muzika: Anxhela Peristeri
Teksti: Anxhela Peristeri
Orkestrimi: De Vox


Era Rusi - Me Dhemb Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dhemb Dashnia".
3. Video është e këngës "Me Dhemb Dashnia", por nuk këndohet nga Era Rusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

26
18
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Era Rusi:


Komente 0