Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Era Saraçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
Era Saraçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anamaria Isufaj

Albina Sinani

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Blorentina Morina

Shejla Sylejmani

Erika Ahmeti

Fortesa Berisha

Xhesuida

Lyra Basha


Tags: Era Saraçi, Era Saraci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet