Eralda Jashari
Eralda Jashari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Peshkopi
  • Jeton në
  • Zvicër
  • Ditëlindja:
  • 1 Nentor
  • Horoskopi:
  • ♏ AkrepiBiografia

BIOGRAFIA: Eralda Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Ajo është e njohur për stilin e saj dhe të pëlqyer nga fansat e saj. Karrierën e ka nisur duke u aktivizuar në "Ansamblin artistik Dibra". Më datë 30 Dhjetor 2015, Eralda Jashari publikon videoklipin "Fati Im". Më datë 14 Korrik 2016, Mursel Murseli & Eralda Jashari publikojnë videoklipin "Gabimet Jeta Si Fal". Më datë 24 Nëntor 2016, Valton Krasniqi publikon videoklipin "Une Te Dua Ashtu Si Je", në bashkëpunim me Eralda Jashari. Më d...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0