Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eralda Jashari - Fati Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Zgjuar mbeti zemra ime
Mbushur nga qortimet
Ndaj dhe s'mund te fle

Hapu toke e pameshirshme
Tretma trupin tim
Por shpirtin gjall ma le

Zemer mos renko
Ky qe fati im
S'kam se cfar te bej
T'lutem bej durim

Refreni:
Kisha jete dhe s'kam
Kisha sy por s'jane
Ndoshta ktu mbaroi
Tash e vetme jam
Ty nuk te kam pran
S'dua me te jetoj x2

Nese esht e shkru
Jeten me e mbyll
Zotit do ja le
Ne dor shpirtin tim x2


Ky tekst u dërgua nga Nesi Bajrami

Eralda Jashari - Fati Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Im".
3. Video është e këngës "Fati Im", por nuk këndohet nga Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eralda Jashari:


Komente 0