Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eralda Jashari - S'ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Si kujtim nje leter, e vjeter
me ka mbet nga ty
dikush tjeter nje leter pret nga ty
nje fotografi qe kisha me ty
u verbua nga lotet qe binin per ty

Nuk mjafton nje fjale
per keto ndjesi qe me fale ti
si nje zog pa krahe ne nje stuhi me le ti

REF.
Sta fal gabimin qe bone ti
sta fal e vrave shpirtin tim
sta fal gabimin qe bone ti
sta fal ti e vrave nje dashuri

Nuk kerkoj te kthehesh
dhe pse akoma ndjej
ngushelloj veten
se ne shpirt ste gjej
zemra pyet rahjet
pse nuk flasin dot
sa here pyes ndenjat
pergjigjet ishin lot


Eralda Jashari - S'ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ta Fal".
3. Video është e këngës "S'ta Fal", por nuk këndohet nga Eralda Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eralda Jashari:


Komente 0