TEKSTESHQIP

Eralda Jashari
Fati Im
Lyrics

Zgjuar mbeti zemra ime
Mbushur nga qortimet
Ndaj dhe s'mund te fle

Hapu toke e pameshirshme
Tretma trupin tim
Por shpirtin gjall ma le

Zemer mos renko
Ky qe fati im
S'kam se cfar te bej
T'lutem bej durim

Refreni:
Kisha jete dhe s'kam
Kisha sy por s'jane
Ndoshta ktu mbaroi
Tash e vetme jam
Ty nuk te kam pran
S'dua me te jetoj x2

Nese esht e shkru
Jeten me e mbyll
Zotit do ja le
Ne dor shpirtin tim x2

DËRGOI:
INFO
Ky projekt është sjellë tek fansat i plotësuar në prizmin vizual me videoklip muzikor, i cili u publikua më 30 Dhjetor 2015.