Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda & Hana Haskaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Eranda & Hana Haskaj është një duo artistësh. Në Dhjetor 2020, Eranda & Hana Haskaj marrin pjesë në Nota Fest 2020 me këngën "Te Dua Dhe Vuaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eranda Haskaj, Hana Haskaj

Komente 0