Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova - O Nate O Ere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Nuk fryn dot ere
Udhetoj ngadale
Nuk fryn dot ere
Nuk fryn dot ere

Nuk fryn dot ere
E nxehte do te jete kjo vere
Filloj te ndjej largimin
Dallget degjoj
Merzitjen e harroj
Sot une filloj udhetimin
Udhetoj ngadale
Qendroj me duart lart
Nis une te endoj

Refreni
O nate o ere
Dua te jem atje
O nate me merr
Mos me genje eto here
(2 here)

Nuk fryn dot ere
E nxehte do te jet kjo vere
Filloj te ndjej largimin
Qielli me re
Diçka s'me le te fler
Pa ze une pyes "Kush je ti?"
Diçka shikoj
Une syte e mi erkoj
Ndoshta me lodh udhetimi
Afrohem ngadale
Filloj me duart lart
Prap nis te endoj

Refreni
(2 here)

(Me merr)

Refreni
(2 here)

Nuk fryn dot ere
Eranda Libohova
Publikimi: 01/12/2001
Muzika: Genti Lako
Orkestrimi: Genti Lako


Eranda Libohova - O Nate O Ere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Nate O Ere".
3. Video është e këngës "O Nate O Ere", por nuk këndohet nga Eranda Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0