Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eranda Libohova & Irma Libohova - Dardha Rrumbullake Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Hajde moj me futë moj
Hajde moj dil pas darke
Ti o moj dardha moj
Dardha moj rrumbullake

Hajde moj ka ky djali
Hajde moj nja dy llafe
Ti o moj dardha moj
dardha moj rrumbullake

(2 herë)
Hajde moj kush ti puthi moj
Hajde moj gushë e faqe
Ti o moj dardha moj
Dardha moj rrumbullake

(2 herë)
Hajde moj po ky djali moj
Hajde moj pa mustaqe
Ti o moj dardha
Dardha moj rrumbullake


Eranda Libohova & Irma Libohova - Dardha Rrumbullake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dardha Rrumbullake".
3. Video është e këngës "Dardha Rrumbullake", por nuk këndohet nga Eranda Libohova & Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eranda Libohova:


Komente 0