Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erblina Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Erblina Syla është një shkrimtare e vogël. Ajo është shkolluar në shkollën "Zenel Hajdini". Parapëlqente të shkruante vjersha ku i jepte mendimet dhe idetë për gjërat e shumta që i vinin nëpër mend. Ajo qe kur ishte 14 vjet filloi te shkruaj vjersha....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Liza Musliu

Ajla Aliu

Djellza Behramaj

Rinesa Hamzaj

Elsa Aliu

Albena Bajraktari

Alberita Rashani

Genta Maliqi

Bleona Emini

Bleona Salihu

Tags: Erblina Syla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet