Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erblina Syla
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Korrik 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Erblina Syla është shkrimtare e vogël. Ajo është shkolluar në shkollën "Zenel Hajdini". Parapëlqente të shkruante vjersha ku i jepte mendimet dhe idetë për gjërat e shumta që i vinin nëpër mend. Ajo qe kur ishte 14 vjet filloi te shkruaj vjersha.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet