Erblina Syla
Erblina Syla
Erblina Syla
  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Korrik 2001
  • Horoskopi:
  • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Erblina Syla është poete. Ajo është shkolluar në shkollën "Zenel Hajdini". Parapëlqente të shkruante vjersha ku i jepte mendimet dhe idetë për gjërat e shumta që i vinin nëpër mend. Ajo qe kur ishte 14 vjet filloi te shkruaj vjersha.
Ka perfunduar shkollen e mesme "Eqrem Cabej" dhe vazhdon studimet ne Kolegjin e AAB-se.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 0