Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

7 Marsi

Një lule për një person,
Për prindin e dytë,
Që na shkolloi e edukoi
Na mësoi shkronjat prej A-së deri te ZH
Na mësoi të mirën dhe të keqen
Pra ajo është mësuesja më e mirë në botë
Me një tufë lule trandafili
Për ty janë mësuese
Ato shprehin dashurinë që kam për ty
Dhe asnjëherë nuk do të harroj.

- poezi nga Erblina Syla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  50

Komente mbi këtë krijim


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet