Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erda Bullaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Erda Bullaku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2003, Erda Bullaku merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Ose Ose"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Anamaria Isufaj

Albina Sinani

Fortesa Berisha

Gresa Hoxha

Era Saraçi

Blorentina Morina

Nea Hamza

Shejla Sylejmani

Xhesuida


Tags: Erda Bullaku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet