TEKSTESHQIP

Erda Pirani
Mos U Ndal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos U Ndal" kënduar nga Erda Pirani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe teksti u mor përsipër nga Ergys Pirani, teksa këngën e orkestroi Enis Mullaj.