A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erduan Hiseni

Tags: Erduan Hiseni

Jeton dhe vepron në        Mosha: 16 Vjeç   Shenja e Horoskopit: ♊ Binjaket  
Erduan Hiseni është një këngëtar i njohur dhe këndon kryesisht Ilahi. Më datë 19 Prill 2014, Erduan Hiseni publikon videoklipin "O Zot Une Jam I Varfur". Më datë 27 Qershor 2015, Erduan Hiseni publikon videoklipin "Lamtumirë Kosovë". Më datë 11 Maj 2016, Erduan Hiseni publikon videoklipin "Dera Xhamis". Muzika e këngës u punua nga Erduan Hiseni, Florim Buzolli, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018