A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ere E Tepelenes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
Ere E Tepelenes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Arben Ibrahimi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kenga Lapardhiote

Grupi Opari

Djemte E Vjoses

Djemte E Mallakastres

Bilbilat E Vrionit

Gverr

Black Rose

Violinat E Lapardhasë

Qelbanix

Grupi Tepelenes


Tags: Ere E Tepelenes, Era E Tepelenes

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019