Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergin Iseni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni E Veriut 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ergin Iseni është një këngëtar i njohur. Ai kreu shkollen ne "Zef Lush Marku" dhe jeton ne SHkup....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ergin Iseni

Komente 1