Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ergys Hyka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Ergys Hyka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 16 Dhjetor 2009, Ergys Hyka publikon videoklipin "Ku Bien Keto Daulle". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 19 Tetor 2011, Ergys Hyka publikon videoklipin "Mos Bej Si E Vogel". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Në Nëntor 2013, Ergys Hyka merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Beqarise I Erdhi Fundi". Më datë 9 Tetor 2014, Ergys Hyka publikon videoklipin "Leri Ato Naze". Më datë 28 Korrik 2015, Luziana p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fatos Xhaferi

Nimet Sulkaj

Behar Spahiu

Perlat Pashaj

Emiljano Dhe Grupi

Altin Myftari

Ilia Basho

Altin Ranxha

Refat Sulejmani

Redi Penko


Tags: Ergys Hyka

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet