Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ergys Shahu - Emrin Tend (Feat. Egland)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

A i mabn fotografit hejj..
emrin tend permend q'do dit..
ti ike dhe me le me le me lot
ta dish se vuaj edhe sot.

A i mabn fotografit hejj..
emrin tend permend q'do dit..
ti ike dhe me le me le me lot
ta dish se vuaj edhe sot.

England:
kam kujtime me ty
jo as s'mundem me i fshi..
K'to fjal dua ti them ne sy
edhe te largohem pa ty
por prap te kerkoj por
asnjona sngjan me ty
kemi humbur njeri tjetrin
Kemi humbur te dy..

Ergys:
Fjala fundit qe me the
lamtumire me thee..
Dashurine ti e harrove..!
kohen qe kaluam ne...
Akoma vuaj une per tyy..
sa dua te te shoh ne sy..
Kjo zemer ty s'te ndan te lutem
ti me fal...Mallkuar qofshin
ata qe na ndane dhe ne nuk kishim faj..

RFR
A i mabn fotografit hejj..
emrin tend permend q'do dit..
ti ike dhe me le me le me lot
ta dish se vuaj edhe sot.

A i mabn fotografit hejj..
emrin tend permend q'do dit..
ti ike dhe me le me le me lot
ta dish se vuaj edhe sot.

Shpirti im ne kete nat
shikoj henen qe me buzeqesh
filloj te lutem si i marre qe
ti prane meje te jesh..
Zerin tend jo se harrojj!!
Imazhi yt me qendron prane
N'ket qaste te kujtoj..
nga ty asgje s'me ndal..

A i mabn fotografit hejj..
emrin tend permend q'do dit..
ti ike dhe me le me le me lot
ta dish se vuaj edhe sot.

Se ti harrove premtimin tend..
qe sdo me lije kurre ne vetmi
dhe une po pres ne rruget e largta
qe ty te t'shoh perseri..

Se ti harrove premtimin tend..
qe sdo me lije kurre ne vetmi
dhe une po pres ne rruget e largta
qe ty te t'shoh perseri..

A i mabn fotografit hejj..
emrin tend permend q'do dit..
ti ike dhe me le me le me lot
ta dish se vuaj edhe sot.

A i mabn fotografit hejj..
emrin tend permend q'do dit..
ti ike dhe me le me le me lot
ta dish se vuaj edhe sot.


Ky tekst u dërgua nga Altin Lama-j (zoy)Ergys Shahu
Featuring: Egland
Publikimi: 09/07/2013


Ergys Shahu - Emrin Tend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emrin Tend".
3. Video është e këngës "Emrin Tend", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:


Komente 2