Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ergys Shahu - Fale Zemren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fale Zemren".
3. Video është e këngës "Fale Zemren", por nuk këndohet nga Ergys Shahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ergys Shahu - Fale Zemren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11124

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017

Komente

Asnjë Koment

08/10/2017

2017-10-08T18:33:45+00:002x
Falja zemren djalit
O moj zane e malit
Zemren zemren

Ti je fytyra që shoh çdo mëngjes
Çdoher mendoj si met bo me qesh
Ti e ke çelsin se si zemren me dry
Ti ke dashni
Nuk ka se ska si ty

2x
Nese ti gabon un di met fal
Sa her ti mshe me len pa fjal

2x
Falja zemren djalit
O moj zane e malit
Zemren zemren

Un jam me ty edhe kur nuk je
Kur jam n udhkryq me ty zgjidhje gjej
Me mbush me frym dashnia qe percjell
Kur jam me ty fryma jo nuk ndjej

2x
Nese ti gabon un di met fal
Sa her ti mshe me len pa fjal

4x
Falja zemren djalit
O moj zane e malit
Zemren zemren

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ergys Shahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet