A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eri Qerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  76
BIOGRAFIA: Eri Qerimi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 27 Tetor 2014, Aurora Ndoj publikon videoklipin "Bota Jemi Une Dhe Ti", në bashkëpunim me Eri Qerimi. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi. Më datë 19 Janar 2015, Eri Qerimi publikon videoklipin "Me Ledhe". Më datë 28 Dhjetor 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Rak Tak Boom", në bashkëpunim me Eri Qerimi. Më datë 5 Korrik 2016, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Champion", ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Santi
Bala
Maisjo
Sfida
Santorini
Teke Bar
Dikur Dikush
Brajan
King
Me Ledhe

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Sulltan Hajolli

Ilir Tironsi

Artur Qerimi

Miri Kamzes

Hysen Trubareva

Egzoni Vogel

Skender Buzoli

Fatmir Sula

Soni I Vogel

Marseli


Tags: Eri Qerimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019