TEKSTESHQIP

Eri Qerimi
Je Serioze
Lyrics
(Feat. Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Serioze" kënduar nga Eri Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e kompozoi Dg Music, ndërsa teksti vjen si krijim nga vetë artisti.