Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erigena

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Erigena është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irida Pojani

Ani

Katrin

Marigona Vitia

Liza

Taunita

Samira

Jola

Neshi Cakolli

Xhirjana

Tags: Erigena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet