Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik - Ti Dhe Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Dua nje vetem nje
Por ajo eshte me te
Une e humba nje dite

Sot nuk dua te dal
Sot nuk kam asnje fjale
Sot nuk them dot me fal
Me thote zemra ti ke faj

E di kam faj
une kam faaaajjj
E une tani nuk jam i saj

Refreni:
Tii ktheu tek une
edhe nje heere
Per te mos ikur
Asnjehereeee

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une

Po beso sjam poet
eshte gjithcka e vertete
Do te bej per ty
Edhe rruge edhe deeet
Perjeteee e vertetteeet
Do te dua ty perjete

Tii ktheu tek une
edhe nje heere
Per te mos ikur
Asnjehereeee

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une

Kthehuu tek uneee
per te mos ikur asnjehereeeee
Edhe nje hereee
per te mos ikur asnjehere

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une


Ky tekst u dërgua nga Ada

Erik - Ti Dhe Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Dhe Une".
3. Video është e këngës "Ti Dhe Une", por nuk këndohet nga Erik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erik Lloshi:


Komente 0