TEKSTESHQIP

Erik
Ti Dhe Une
Lyrics

Dua nje vetem nje
Por ajo eshte me te
Une e humba nje dite

Sot nuk dua te dal
Sot nuk kam asnje fjale
Sot nuk them dot me fal
Me thote zemra ti ke faj

E di kam faj
une kam faaaajjj
E une tani nuk jam i saj

Refreni:
Tii ktheu tek une
edhe nje heere
Per te mos ikur
Asnjehereeee

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une

Po beso sjam poet
eshte gjithcka e vertete
Do te bej per ty
Edhe rruge edhe deeet
Perjeteee e vertetteeet
Do te dua ty perjete

Tii ktheu tek une
edhe nje heere
Per te mos ikur
Asnjehereeee

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une

Kthehuu tek uneee
per te mos ikur asnjehereeeee
Edhe nje hereee
per te mos ikur asnjehere

Tii kthehu tek une
se te doja dhe te dua
Ti edhe une

DËRGOI: