Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Erika është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Nëntor 2006, Erika merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "S'e Di". Në Maj 2007, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Slow Slow". Në Maj 2008, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Busy". Në Maj 2009, Roy merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Le Ta Ndezim", në bashkëpunim me Erika. Më datë 27 Shkurt 2016, Erika publikon videoklipin "Nje Si Mu". Më datë 21 Tetor 2016, Erika publikon videoklipin "Shake...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Deborah Xhako

Lori Delhysa

Enkeleda Gjongeci

Liridona Sinani (Dona)

Bora Zemani

Luar

Erisa Dragoshi

Blerina Osaj

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Jona Koleci

Tags: Erika, Erika Rustemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet