Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erika Ndreaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Eriketa Ndreaj
BIOGRAFIA: Erika Ndreaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Nëntor 2006, Erika merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "S'e Di". Në Maj 2007, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Slow Slow". Në Maj 2008, Jani & Erika marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Busy". Në Maj 2009, Roy merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Le Ta Ndezim", në bashkëpunim me Erika. Më datë 14 Prill 2015, Erika publikon videoklipin "Burning Up". Më datë 27 Shkurt 2016, Erika publikon videoklipin "Nje ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sarah

Lea Papa

Angela

Lily N

Ojsa

Florida Dushku

Brunilda Shkoza

Xhuli Pjetraj

Julia Laze

Chendi

Tags: Erika Ndreaj, Erika, Eriketa Ndreaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet