TEKSTESHQIP

Erika
Shake
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shake" kënduar nga Erika.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një aspekt artistik të shtuar, projekti finalizohet para audiencës nga sfera vizuale edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 21 Tetor 2016.