Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erind Xhaferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Erind Xhaferi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 5 Gusht 2013, Erind Xhaferi publikon videoklipin "Valle Hedh Gjithe Shqiperia". Më datë 31 Gusht 2020, Erind Xhaferi publikon videoklipin "Vajzë Si Billonjë". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Genci Malaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gramoz Tomorri

Rrapo Hazizaj

Landi Brahushi

Artan Korra

Geron Dervishi

Behar Spahiu

Ylli Alushaj

Gerti Hyka

Kastriot Adushi

Nimet Sulkaj

Tags: Erind Xhaferi


Komente mbi këtë artist