Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Erinda Dhima

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Erinda Dhima është një këngëtare e njohur. Në vitin 2001, Erinda Dhima publikon albumin "Erinda Dima". Në Dhjetor 2005, Erinda Dhima merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Per Ju". Në Nëntor 2006, Erinda Dhima merr pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Flake". Më datë 28 Prill 2010, Erinda Dhima & Stelios Rokkos publikojnë videoklipin "Handra, Handra". Më datë 29 Tetor 2010, Erinda Dhima publikon videoklipin "Gezuar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareErinda Dima (2001)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tina Shkodra

Gentiana Bujupi

Gledis

Stela Brahimllari

Xhesika Lela

Herolinda Bucaliu

Sevi

Amanda Ujkaj

Yllka Berisha

Genta Xhaferi

Tags: Erinda Dhima


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet