Eriola Salihu
Eriola Salihu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Eriola Salihu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Eriola Salihu merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "1 Qershori"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0