A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eriola Çuka Gusho

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
  • Origin:
  • Korçë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Eriola Çuka Gusho is a popular singer of Southern Albania Traditional & Traditional Wedding music. Më datë 30 Prill 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Me Ke çmendur Moj Korçare". Më datë 12 Dhjetor 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 11 Tetor 2017, Eriola Gusho publikon videoklipin "Zjarrin Ta Shuaj". Teksti u shkrua nga Arben Duka. Videoklipi u prodhua nga Pro Video. Më datë 6 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Tjeter S'dua". Më datë 28 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Qaj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Anida Llanaj

Lumturi Hysa

Dashuri Hysaj

Vilzana Parubi

Drita Ukaj

Kristina Deda

Eltina Minarolli

Vikena Kamenica

Rudina Delia

Tergita Gusta


Tags: Eriola Gusho, Eriola Çuka, Eriola Cuka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019