A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Eriola & Kristian Gusho - Ma More Zemren


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/03/2019

2019-03-18T17:00:00

Lyrics:

Eriola Çuka GushoSorry, this song lyrics is not yet available "Ma More Zemren" sung by Eriola & Kristian Gusho.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Ma More Zemren".
The music video from Eriola & Kristian Gusho attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Stine. We wish that's the lyrics you are looking for:

Refreni x2
Ma more zemren e ma dogje fare
Ma more shpirtin e me le pa fjal - e
Ma more zemren ti moj lozonjare
Ma more shpirtin more ndjenjat m'le beqar

Pa dashur une u afeksionova n'ty
Pa dashur une u fixova me ty
Pa dashur une shpejt ta thashe ne sy
Pa dashur une pa dashur u dashurova ne ty ...

Pa dashur ti ma ktheve
Pa dashur me genjeve
Pa dashur pse sma the
Qe nje tjeter ke eeeeeee

Pa dashur u mashtrova
Me ty u dashurova
E veten time veten time
E londova ...

Refreni x2
Ma more zemren e ma dogje fare
Ma more shpirtin e me le pa fjal e
Ma more zemren zemren ti moj lozonjare
Ma more shpirtin more ndjenjat m'le beqar

N’gela pa pune mbas teje ngela pa pune
Netet pa gjume s'kalojne netet pa gjume
C’faji kam une qe te dua shume
Gjithcka do jepja vetem te te kisha une ...

Ma ke fixu me tipin
Te kom relax per shpirtin
O zemer si sma the per mua c'mendim ke

Pa dashur u mashtrova
Passs teje u dashurova
E veten time veten time e lendova

Refreni x2
Ma more zemren e ma dogje fare
Ma more shpirtin e me le pa fjal e
Ma more zemren zemren ti moj lozonjar
Ma more shpirtin more ndjenjat m'le beqar


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019