Erion Ajro

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Erion Ajro është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ky është personazhi ynë i cili quhet Erion Ajro i lindue me 26.11.2002 dhe është nga Prishtina. Djaloshi e don shumë muzikën dhe ka një zë të ëmbël dhe sa herë ai është në konkurim në programet për fëmijë në RTV 21, të gjithë e votojnë dhe shpallet si këngëtari më i mirë. Kënga e tij me titull 'Nëna' realizuar nga Rraman Fetahu është kthyer tashmë një hit për të gjithë fëmijët dhe jo vetëm, ai ndodhet si një artist i madh edhe në kolazhin që ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Emin Aliu

Arlind Lamaxhema

Art Hajredini

Flamur Plakaj

Pellumb Hajdari

Vendi Gashi

Agon Goqi

Loni Haklaj

Dario Zela

Sokol Thaqi


Tags: Erion Ajro, Ajro Erion, Roni Ajro, Erjon Ajro

Krijo Një Kartolinë