Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erion Beqo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Erion Beqo është një këngëtar i njohur. Erion Beqo, qe ne femijeri ka qene pjese e shume aktiviteteve muzikore ne shkolle. Konsiderohet si nje nder zerat me premtues te muzikes shqiptare pasi eshte nje artist me shume dimensione. Mund te kendoje cdo lloj rryme muzikore por kryesisht prodhon real rap dhe pop duke i shoqeruar me kercime te ndryshme. Per me shume se 8 vjet u largua nga muzika dhe iu dedikua sportit te basketbollit por tani eshte duke punuar fort per te sjelle dicka ndrysh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Glenis Dume

N.D.T

Donald Veshaj

Ergin Iseni

Andi Qerreti

Cadox

Edijan Muhaxheri

Dukati

Kujtim Akiku

Gold Mc

Tags: Erion Beqo, Herodion


Komente mbi këtë artist