Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erion Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Erion Hoti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 23 Qershor 2018, Erion Hoti publikon videoklipin "E Ki Dit Ti". Më datë 18 Shtator 2018, Erion Hoti publikon videoklipin "Në Trojet E Shqipëris". Muzika e këngës u punua nga Dritero Shaqiri, teksti u shkrua nga Dritero Shaqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Më datë 22 Tetor 2018, Erion Hoti publikon videoklipin "Peace And Love". Më datë 13 Korrik 2019, Erion Hoti & Shpat Kasapi publikojnë videoklipin "Chika". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Genti Deçka

Nuel Ramaj

Edi Bislimi

Arseldi Muça

Gabriel Zaka

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Fida

Sazan Mecani

Tags: Erion Hoti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet