Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erion Koxha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Erion Koxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Nëntor 2014, Erion Koxha & Era Koxha marrin pjesë në Bilbilat E Korabit 2014 me këngën "Syt E Nënës"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Edi Smajli

Dielli Veseli

Ehad Dula

Erdin Hasani

Xhamerino Bollati

Drion Shaqiri

Ylli Sfarqa

Artin Cami

Anes Rexhepi

Malsor Abazi


Tags: Erion Koxha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet