Erion Mamuti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Erion Mamuti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Erion Mamuti merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Femije Me Stil"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Jon Abazi

Edi Smajli

Dren Llumnica

Ardit Piraj

Leart Bucaliu

Erdin Jakupi

Erdin Hasani

Drin Fazliu

Orges Isufi

Edi Zymberi


Tags: Erion Mamuti

Krijo Një Kartolinë