Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Eriona Rushiti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
Eriona Rushiti është një autore këngësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Suzana Fazliu

Kaliopi

Lejla Agolli

Naime Beqiraj

Aneta Brozi

Ida Nurçe

Valdete Antoni

Alda Bida

Arta Haziri Nuhiu

Sebastiana Brecani

Tags: Eriona Rushiti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet