A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erisa Dragoshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Erisa Dragoshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2005, Erisa Dragoshi merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Endrra Ime". Në Prill 2006, Erisa Dragoshi merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mikesha E Matures". Më datë 16 Shkurt 2012, Erisa Dragoshi publikon videoklipin "Dashuria S'eshte Veture", në bashkëpunim me A-g & Smoke Shaky. Më datë 9 Prill 2012, Erisa Dragoshi publikon videoklipin "Fanatiku". Më datë 2 Gusht 2014, Erisa Dragoshi publikon videoklipin "Marshalla". Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dr.Nice

Kristine Elezaj

Samanta

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Viki

Blerina Osaj

Kristela Gjoka

Juna Manaj

Anisa Dervina

Kosovare Xhoni


Tags: Erisa Dragoshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019